BG EN

"Ню Йорк Таймс" прогнозира, че Джо Байдън ще се оттегли от надпреварата

ЧАС ПИК

"Ню Йорк Таймс" прогнозира, че Джо Байдън ще се оттегли от надпреварата

51160
на 19.07.2024
Ню Йорк Таймс прогнозира, че Джо Байдън ще се оттегли от надпреварата
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

А в лагера на Демократическата партия - според вестник "Ню Йорк Таймс" Джо Байдън е започнал да приема идеята, че е възможно да не е в състояние да спечели изборите и може да се оттегли от надпреварата за Белия дом.

препоръчано

Изданието цитира източници, близки до американския президент.

Вече няколко високопоставени представители на демократите призоваха Байдън да се откаже от номинацията си. Сред тях са бившата председателка на Камарата на представителите Нанси Пелоси и сенаторът от Монтана Джон Тестър. Твърди се, че Барак Обама също е изразил мнение, че Джо Байдън вероятно ще загуби изборите. Отливът от подкрепа към действащия президент започна след провала му по време на дебата срещу Доналд Тръмп в ефира на Си Ен Ен.

Вчера стана ясно и че 81-годишният Байдън е болен от COVID-19, което наложи и да спре кампанията си.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК