ГОРЕЩО
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ЧУДО НЕВИЖДАНО: Божигол се отказа от малките котета - има си сериозна приятелка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няколко автомобила с туристи остават блокирани от няколко часа в Триград, защото единственият път към селото е затворен от придошлите води на р. Триградска, съобщиха от кметството, предаде БТА.
Очаква се в следващите часове да бъде възстановена проходимостта на трасето към Триград и туристите да успеят да си заминат от хотелите. Спасителни екипи отводняват помещения в хотел и мандра в Триград, чиито първи етажи са залети от наводнението.
Река Триградска достигна 4 м дълбочина днес в отделни по-тесни участъци в селото, обяснява кметът Цветан Славков.
препоръчано


