ГОРЕЩО
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
Експерт с ГОРЕЩ АНАЛИЗ: КОНФЛИКТЪТ ЕСКАЛИРА! Пътят до победата и примирието в Иран е много дълъг
Ето какво щеше да се случи, ако Драго Боцев, а не Благо Коцев, беше присвоил четири декара в Морската градина във Варна
Животът днес
Няма да бъдат налагани санкции на фермите, които произвеждат неотговарящо на евростандартите мляко
4485
на 23.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
20 хиляди тона от произведеното в България сурово мляко не отговаря на европейските изисквания. Това съобщи заместник-министърът на земеделието Цветан Димитров. Той уточни, че Европейската комисия няма да удължи срока за производство на мляко:
препоръчано
"Европейската комисия предоставя правото на България да произвежда от такова мляко продукти с дълъг период на зреене. Това са сирене и кашкавал. "
Заместник-министърът уточни, че няма да бъдат налагани санкции на фермите, които произвеждат неотговарящо на европейските стандарти мляко.
Фермери с трактори отидоха пред президентския дворец в Кипър
5810
на 18.12.2015


