ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският треньор на Университатя (Крайова) Ивайло Петев води тима в серия от седем поредни мача без загуба.
препоръчано
А след градското дерби с У Крайова 1948, в което тимът победи с 2:1, президентът на клуба Михай Ротару обяви бъдещето на българския специалист.
"Не, не! Не обмисляме смяна на Петев. Вече прекалих - с четвърти треньор сме този сезон. Негово беше решението да извади Крецу и трябва да признаем, че му се получи. Целият отбор заслужава поздравления", каза Ротару в интервю за "Digi Sport Special".
Университатя (Крайова) ще участва в плейофите за титлата в Румъния. За титлата тимът на Петев е в група с ЧФР Клуж, с който играе на 16 март (събота), напомня "Труд".
свързани новини
СЛЕД РАЗДЯЛАТА С ЛУДОГОРЕЦ: Ивайло Петев е на косъм от подпис с...
16684
на 29.10.2023
Предложиха играч на Шефилд Юнайтед на ЦСКА
9764
преди 15 часа
ЦСКА пред раздяла с един от двамата си нападатели
10102
преди 15 часа
Наш национал подписа с Цървена звезда
6153
преди 18 часа
Ботафого и Коринтианс дебнат звезда на Левски
5628
преди 18 часа


