ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
АБЕ, КЪДЕ Е РАДЕВ: На кого ни остави, Спасителю?! На Копринката, СМС-а и Узунов ли? Или на червения дерибей от РУМНО ген. Стоимен Стоименов?
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обезщетения за хората в бедстващите райони няма да има, защото сумата от 325 лева се полага само при разрушения. Това обясни вицепремиерът Ивайло Калфин, предаде Нова телевизия.
препоръчано
Всички бедстващи хора, които не могат да отидат на работа, не трябва да се притесняват за заплатите си.


