BG EN

Няма данни за пострадали българи след земетресението в Индонезия

ЧАС ПИК

Няма данни за пострадали българи след земетресението в Индонезия

6604
на 06.08.2018
Няма данни за пострадали българи след земетресението в Индонезия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По информация на посолството в Индонезия няма данни за пострадали български граждани при земетресението с магнитуд от 7-ма степен по скалата на Рихтер, което разтърси вчера индонезийския туристически остров Ломбок. Това съобщиха от пресцентъра на Министерството на външните работи. Главният град на острова Матарам е силно засегнат в следствие на труса. Земетресението е било усетено и на съседния остров Бали. 

препоръчано

По информация на посолството на остров Ломбок има трима български граждани, които към момента излежават присъда в местен затвор и не са били засегнати от земетресението.

Дипломатическата ни мисия в Индонезия е в постоянен контакт с местните власти и следи развитието на обстановката.

Български граждани, които желаят да получат актуална информация или да подадат сигнал за техни близки, могат да го направят на дежурния телефон за спешни случаи на посолството: +62 811 932200.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК