BG EN

Няма забавяне на заплати в Благоевградско

Региони

Няма забавяне на заплати в Благоевградско

1965
на 13.01.2016
Няма забавяне на заплати в Благоевградско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма забавяния на заплати в Благоевградска област. Това каза Петър Попадиин, директор на Дирекция „Инспекция по труда“-Благоевград.

препоръчано

Той уточни, че дори и да има забавяния, то те не са за дълъг период от време, щом не е уведомена „Инспекцията по труда“. Попадиин добави още, че за последно в периода от 2011 до 2013 година е имало много неизплатени заплати и то на много работници.

Той каза още, че в Дирекция „Инспекция по труда“ са постъпвали различни жалби от работници, които в следствие на прекратени трудови правоотношения с работодателя, не са получили трудовото си възнаграждение за последния един месец, в който са работили.

Попадиин прибави, че през 2015 година има само две фалирали фирми и една верига магазини, пише агенция "Фокус".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Борисов с ПЪРВИ ДУМИ след преизбирането си: ГЕРБ е най-стабилната европейска партия, не знам откога е лошо да подпишеш с президента на САЩ (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК