ГОРЕЩО
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
СХЕМА НА "ЗЕЛЕНИТЕ": Отломки от ППДБ с гръмкото име "Антикорупционен блок" търсят реванш на вота
МЪЛНИЯ! Боядисаният старец Николай Вълканов пристана на "спасителя" Радев
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров обясни, че към момента няма постъпила оферта за Марин Петков.
препоръчано
Ръководителят на сините обясни това след отпадането от Лига Европа след 0:1 след продължения от Брага.
Тимът обаче продължава в Лигата на конференциите като следващия четвъртък, 7 август, ще срещне Сабах.
Запитан за евентуален трансфер на Марин Петков, той отговори: "За Марин Петков няма нищо пристигнало в клуба. Аз и на него му обясних, когато има дадена оферта, ще бъде информиран, към момента няма такава", каза Боримиров.
Планират сериозна промяна в efbet Лига
1938
преди 16 минути
Простреляха смъртоносно вратар в Швеция
6576
преди 46 минути
Банкова гаранция дава надежда за нов стадион на Левски
6083
преди 2 часа
В БУРГАС: Стилиян Петров ще обяви голяма новина
42724
преди 5 часа


