ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Левски – Велтон, бе избран за най-добър играч в efbet Лига за месец септември в класацията на InStat. За това се похвали самият той в социалните мрежи.
препоръчано
“Избран съм за играч №1 на месеца. Първо искам да благодаря на Бог за всичко, на семейството ми, на клуба ми Левски, който повярва в работата ми, на феновете, на всички мои съотборници.
Също благодаря на представителите ми Сауло де Брито, Робсон Роча и Джефри. Благодаря за всичко“, написа бразилецът в Instagram.
View this post on Instagram
ЦСКА се облизва за футболист на Мъри Стоилов
3199
преди 38 минути
УЕФА обяви кога българските отбори ще научат съперниците си в Европа
5337
преди 2 часа
Проблем за ЦСКА преди старта на лятната подготовка
12150
преди 10 часа
ОЧАКВАТ СЕ РЕКОРДНИ ПРОДАЖБИ: Левски пусна абонаментните карти
9545
преди 14 часа


