BG EN

Няма пострадали български военнослужещи при ракетен обстрел на летище Кандахар в Афганистан

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Няма пострадали български военнослужещи при ракетен обстрел на летище Кандахар в Афганистан

5421
на 08.12.2015
Няма пострадали български военнослужещи при ракетен обстрел на летище Кандахар в Афганистан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма пострадали български военнослужещи при ракетен обстрел на летище Кандахар в Афганистан. Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на отбраната.

препоръчано

Летището Кандахар е било подложено на ракетен обстрел в 22:25 часа местно време (19:55 часа българско време) вчера, 7 декември.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК