ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Няма прошка! След преврата Ердоган иска да върне смъртното наказание
19176
на 16.07.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конституционният съвет на Турция ще обсъди днес връщането на смъртното наказание в страната в светлината на опита за военен преврат, предаде ТАСС.
препоръчано
На пресконференция в Анкара премиерът Бинали Йълдъръм заяви: Смъртното наказание е отменено в Турция. Днес ще се събере Конституционният съвет, който заедно с партиите ще обсъди въпроса за целесъобразността от връщане на тази наказателна мярка.
Премиерът съобщи, че са арестувани 2800 военнослужещи, в това число висши военни чинове. В пуча са загинали 161 души и 1440 са били ранени, без да се броят жертвите сред превратаджиите.
Вижте първите думи на Местан за преврата и участта на Ердоган
22592
на 16.07.2016


