BG EN

Няма прошка! Съдът в Русе забрани на проститутка да излиза от дома си

Региони

Няма прошка! Съдът в Русе забрани на проститутка да излиза от дома си

15675
на 05.11.2016
Няма прошка! Съдът в Русе забрани на проститутка  да излиза от дома си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Районният съд в Русе наложи едни доста сурови наказания на "нощната пеперуда"  А.Л.С., която не е омъжена, не работи и е осъждана. Мадамата е призната за виновна в това,че през периода 16.05.2015г. – 03.05.2016г. в гр.Русе, като пълнолетно работоспособно лице, продължително време не се занимавала с общественополезен труд и получавала трудови доходи по неморален начин – чрез проституция.

препоръчано

Наказанието на труженичката е „пробация” при следните пробационни мерки :

1. Задължителна регистрация по настоящ адрес за срок от три години с периодичност три пъти седмично

2. Задължителни периодични срещи с пробационен служител за срок от три години

3. Ограничения в свободното придвижване, изразяващо се в напускане на жилището, което обитава от 22,00 ч до 06,00 часа за срок от една година.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК