ГОРЕЩО
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
Америка
Обама наложи вето на законопроекта, разрешаващ на жертвите на 11 септември да съдят Саудитска Арабия
5183
на 24.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на САЩ Барак Обама наложи вето на законопроекта, който разрешава на жертвите на терористичните нападения от 11 септември 2001 година („9/11“) да съдят Саудитска Арабия. Според него законопроектът ще навреди на интересите на САЩ за националната им сигурност, предаде Reuters, цитиран от "Фокус".
В изявление Обама посочва, че законопроектът може да доведе до съдебни дела срещу официални американски представители за действия на чуждестранни организации, получаващи американска помощ, военно оборудване или обучение, и ще навреди на усилията за работа с чуждестранните съюзници срещу тероризма и по други проблеми.
препоръчано
свързани новини
ЗЛОВЕЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Две риби на Страшния съд изплуваха в Мексико (ВИДЕО)
5977
преди 33 минути
Силни бури в Илинойс и Индиана, двама души загинаха
6083
преди 7 часа


