BG EN

Обама не се е отказал от удар по Сирия

СВЕТЪТ ДНЕС

Обама не се е отказал от удар по Сирия

3389
на 14.09.2013
Обама не се е отказал от удар по Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американският президент Барак Обама не е премахнал от дневния ред въпроса за нанасяне на удар срещу Сирия. Това съобщи „Интерфакс“, позовавайки се на информация от високопоставен представител на американската администрация.

препоръчано

„Държавният глава на САЩ запазва за себе си правото да даде заповед за американски удар срещу сирийския режим без подкрепа от страна на Съвета за сигурност на ООН, ако Дамаск не изпълни своите ангажименти”, заявява източникът. Според него, Обама разбира, че Русия с правото си на вето никога няма да позволи на ООН да употреби сила срещу Сирия. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК