ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Барак Обама е разговарял по телефона с краля на Саудитска Арабия Салман, след като монархът отказа да присъства на срещата на върха между САЩ и Съвета за сътрудничество в Залива, предаде AFP, позовавайки се на съобщение от Белия дом.
препоръчано
Двамата лидери са обсъдили предстоящата среща на върха в Кемп Дейвид, планирана за четвъртък, заяви топ политикът Бен Родес.
Заседанията започват в сряда с посещение на делегациите от шестчленния Съвет за сътрудничество на страните от Персийския залив в Белия дом. Тя ще продължи в четвъртък с преговори в президентската резиденция в Кемп Дейвид. Крал Салман ще бъде заместен от принц Мохамед бин Найеф.
свързани новини
Барак Обама: САЩ няма да бездействат по отношение на Сирия
5216
на 07.09.2013
"Фокус"
МРЪСНИ ТАЙНИ: Невзоров държи компромати за Благомир Коцев
45697
преди 2 часа
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
30313
преди 4 часа


