Обамеянг с интересна фраза за Борусия

10403
на 21.09.2016

Нападателят на Борусия Дортмунд Пиер Емерик Обамеянг e доволен от подема на отбора си и от своята собствена игра, но е на мнение, че този състав може да постигне нещо повече. Националът на Габон вкара два гола за победата над Волфсбург с 5:1 в среща от четвърти кръг на Бундеслигата.

"Естествено, радвам се много от головете ми. Отново показахме класна игра и можем да бъдем напълно доволни. В началото на второто полувреме имахме някои проблеми и допуснахме гол, но после решихме въпроса за нашата игра на контраатаки. В настоящия момент никой не е способен да спре Борусия, но ние не трябва да се задоволяваме с постигнатото дотук", каза Обамеянг. Борусия Дортмунд е на върха в класирането с равни точки (9) с Байерн, Херта и Айнтрахт. Баварците и столичани обаче са изиграли мач по-малко.

Припомняме, че се задава мач на Борусия с Реал Мадрид в Шампионска лига, следващата седмица. Срещата се очертава изключително интересна.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)