ГОРЕЩО
ДОКЪДЕ СЕ ДОКАРАХА? И Ружа Райчева вдигна ръце от кабинета - занули Гюров заради тайната му среща с инфлуенсъри: Низостта влезе в държавата. Такова падение не е имало
САМО В ПИК TV! Таня Скринска приключи кабинета "Гюров": Компенсацията за горивата е възможно най-глупавата мярка, която можеше да приложат (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Адвокат Станев с екшън коментар за опитите на шпицкомандите на ППДБ и на кабинета "Гюров" да свалят главния прокурор: Лумпенизацията им е опасна за темелите на държавността (ВИДЕО)
НОВА ПРОБОЙНА В КОНСТИТУЦИЯТА: Явно "Боташ" не ни е достатъчен! Няма ли кой да забрани дългосрочните международни договора на служебните кабинети?
УМБАЛ „Софиямед“ с изложба „Другото лице на лекаря“ по повод Световния ден на здравето (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Обвиниха австралийски медик в оказване на подкрепа на „Ислямска държава“
2482
на 26.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралийски медик бе обвинен в оказване на подкрепа към „Ислямска държава“ в Сирия по време на кратко съдебно слушане, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.
39-годишният медицински работник Адам Брукман бе арестуван в Сидни малко след пристигането си от Сирия в петък вечерта. Той бе транспортиран до съда в Мелбърн по искане на отдела за борба с тероризма, който е установен в Мелбърн.
Мъжът е заподозрян, че по време на престоя си в Сирия е оказвал подкрепа на терористичната група. Ако бъде признат за виновен, Брукман може да получи присъда до 25 години затвор.
препоръчано
свързани новини
„Ислямска държава” взриви две бомби в камиони близо до Турция, има загинали
12658
на 25.07.2015
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА? Тръмп обяви двуседмично примирие с Иран
8697
преди 24 минути
„Самолетът на Страшния съд“ излетя, кръжи над център за ядрено командване
23484
преди 8 часа


