ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Снаряд с дължина около 40 см и диаметър 8 см е открит вчера от служители на община Харманли при почистване на дере зад сградата на кметството в село Болярски извор, съобщиха от полицията в Хасково.
препоръчано
Първоначалният оглед показал, че снарядът е с невзривен взривател, силно корозирал, без надписи по него. Районът е отцепен от служители на РУП - Харманли.
Чака се екип сапьори, който да обезвреди снаряда.


