ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полет над френската столица на цената на билет за кино. Това предлага парижка компания, но като виртуална реалност, съобщава БТВ.
препоръчано
Да се разгледа Париж няма да стигне цял месец, но с помощта на новите технологии полетът над града ще отнеме само 13 минути.
През това време туристът ще може да види отвисоко 20-те най-големи забележителности на френската столица.
Желаещите да полетят над Париж са посрещани и настанявани като пътници в самолет, но полетът струва само 15 евро.


