ГОРЕЩО
Калин Стоянов със СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ за Дечев и протежето му Анчев: В момента в МВР се извършва най-бруталната политическа чистка в историята на ведомството
ЕВРОФОНДОВИЧКАТА СЕ ОКАЗА КОРАВА! Ден преди оставката: Поставили ултиматум на Ангелина Бонева да измете кадри с 20-годишен опит и да предизвика хаос в държавата
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
ЕФИРЪТ ПОЧЕРВЕНЯ ОТ СРАМ: Оскандалената бивша европрокурорка Теодора Георгиева лъска имидж при Лора Крумова
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
Крими
Обир в Благоевград - крадци щурмуваха апартамента на хотелиера Иван Мамуто, докато е в Щвейцария
14605
на 11.01.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Крадци проникнаха в апартамента на известния благоевградски бизнесмен Иван Мамуто, който е собственик на хотел Кардинал и автокъща в областния град.
препоръчано
Апартаментът на последния етаж в жилищна кооперация на булевард "Джеймс Баучер" е обърнат с краката на горе, а метална каса, чието съдържание все още е неизвестно е извадена професионално, пише "Струма.ком".
В момента бизнесменът и семейството му са на почивка в Швейцария, където заминали за новогодишните празници, а от полицията ги очакват да се приберат, за да съобщят какво е имало в касата.
Иван Мамуто е собственик и на една от най-големите автокъщи в Благоевград, като от години внася автомобили от Швейцария.
свързани новини
Крадци щурмуваха автосервиз в Дупница
8386
на 11.02.2016
Бивш шеф на ДАНС с НОВА ВЕРСИЯ за мистерията "Петрохан"
87194
преди 6 часа
В КРАЧКА: Хванаха химик, докато бърка наркотици в Симеоновград
9236
преди 8 часа
Мъж отказа да си даде документите на ченгета, те го подгониха
12132
преди 9 часа
Мъж с фалшива диплома се опита да стане лекар в болница
11937
преди 9 часа


