ГОРЕЩО
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският издателски холдинг Pearson обмисля продажбата на "Файненшъл таймс" на фона на интереса към изданието на редица потенциални купувачи, съобщи "Блумбърг, позовавайки се на свои източници.
препоръчано
Според агенцията изданието може да бъде оценено на 1,6 млрд. долара. В същото време, според Блумбърг, "Файненшъл таймс" може да интересува медийни компании като Axel Springer SE, както и инвеститори в Европа, Близкия изток и Азия.
Официално обявяване на продажба няма. В същото време представители на Axel Springer и Pearson отказват да коментират. Финансови резултати на "Файненшъл таймс" не бяха оповестени.
свързани новини
Сенатът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
3722
преди 40 минути
Брюксел отложи срещата с Великобритания до идването на Бърнам
11810
преди 9 часа


