BG EN

ОБРАТ! ДНК експертиза показва, че Георги не е извършителят на порезните рани на Дебора

Темида

ОБРАТ! ДНК експертиза показва, че Георги не е извършителят на порезните рани на Дебора

36320
на 28.08.2023
ОБРАТ! ДНК експертиза показва, че Георги не е извършителят на порезните рани на Дебора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Прекъснаха заседанието по делото за обезобразеното момиче с макетен нож от Стара Загора, след като токът в съда в Стара Загора спря. Преди дни защитата на обвинения за обезобразяването на 18-годишното момиче - Георги Георгиев – поиска мъжът да бъде пуснат на свобода, предава Нова.

препоръчано

След последната петорна съдебно-медицинска експертиза, извършена в Пловдив, обвиненията срещу него станаха три – за двустепенна средна телесна повреда, за закани за убийство и най-новото – за принуда, което заплашва Георгиев с до 10 години затвор.

Днес в залата адвокатът му заяви, че данните от ДНК и трасологичната експертиза показват, че Георги не е извършителят на порезни рани.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК