ГОРЕЩО
Момчето за всичко на Кирил Добрев - Крум Зарков, да си каже с коя кола го замъкнаха в прокуратурата да се разбира за срамната сделка с апартамента на "Дондуков"
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Какво крие министър Дечев за Петроханската секта? Изскачат нови връзки с кмета Терзиев
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сагата, която изглеждаше приключила, навлезе в повратен момент. Мойсес Кайседо от Брайтън беше сигурно ново попълнение на Ливърпул, дори Юрген Клоп потвърди информацията и медицинските прегледи са били организирани. Челси обаче има други планове.
препоръчано
Събитията взеха обратен завой и се оказва, че Челси са далеч от това да се откажат. Нещо повече, самият футболист не иска да подпише с Ливърпул. Единственото желание на Кайседо е Челси.
Преговорите между "сините" и "чайките" датират още от май месец. Колумбиецът дори е бил помолен да изчака нова оферта на клуба от "Стамфорд Бридж", а да не подписва с мърсисайдци, писа "Гонг".
Кирил Десподов се върна в игра за ПАОК
6590
преди 13 часа
Наказаха Гуардиола за два мача
10928
на 08.03.2026
Мъри Стоилов: Трудно ни е да приемам тази загуба
11603
на 08.03.2026
Разкриха заплатата на Меси в САЩ
20798
на 07.03.2026


