ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВЕН АНАЛИЗ: Колко струват бордовете на държавните фирми
ДПС номинира Исмаил Осман и Цветан Енчев за новата ЦИК (ВИДЕО)
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство
Спипаха на „Капитан Андреево“ незаконни мигранти, укрити в тайник на автобус (СНИМКИ)
Горещ коментар на Гълъб Донев за новия дълг - ето какво налага спешното му теглене
Темида
ОБРАТ! Мариян, убил майка си, се призна за виновен, отърва доживотния затвор
15333
на 28.09.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
36-годишният бургазлия Мариян Челебиев, който в началото на тази година уби собствената си майка в апартамента им в бл. 5 на жк. „Лазур”, току-що се призна за виновен и поиска от Бургаския окръжен съд процесът му да протече по реда на съкратеното съдебно следствие, с което присъдата му ще се редуцира с 1/3, предаде Флагман.
препоръчано
Това е пълна промяна в процесуалното поведение на подсъдимия. Още в началото, пред досъдебното производство той бе признал вината си, после обаче размисли и изглежда искаше да мине за невменяем. След като не му се получи, все пак реши да се възползва от възможността, дадена в закона и да облекчи присъдата си, за да не виси до края на дните си в затвора.
свързани новини
Мариян, който екзекутира майка си плаче пред съда: Искам вкъщи!
11337
на 18.09.2018
Брокерът-измамник от Пловдив остава в ареста
4446
преди 1 часа
Фалстарт на делото за побоя над директора на русенската полиция
5858
преди 3 часа


