BG EN

Обрат! Петко-убиецът се грижил за учениците!

ЧАС ПИК

Обрат! Петко-убиецът се грижил за учениците!

9769
на 18.03.2014
Обрат! Петко-убиецът се грижил за учениците!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Убиецът от Лясковец Петко Петков се оказа, че се е грижил за учениците. В писмо до премиера той сигнализира, че край училището до дома му има непокрити шахти, а децата може да паднат в тях. Мъжът пита: "Трябва да се стигне до инцидент с дете, за да се вземат мерки ли?". Той изтъква, че оградата е ниска, което е опасно за учениците и настоява да се направи нещо.

препоръчано

Според него училището е завзело територия, която пустее и не се използва.

Потвърди се и информацията, която ПИК първи пусна, че децата замервали с камъни  дома на Петко. Едва тогава майка му написала жалба до директора на училището.

Човекът, който застреля ченге в Лясковец подава сигнал до премиера и срещу съседите си, че те правили незаконно консерви в мазето си.

Според него така те станали много богати в нарушение на закона. Настоява това веднага да бъде проверено.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК