ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два автобуса, сред чиито пътници е имало и деца, са били обстрелвани в района на Славянск. Превозните средства са били под бял флаг, информира РИА Новости.
препоръчано
При стрелбата са ранени поне трима пасажери, информират командира на проруските активисти Федор Березин.
По автобуса са стреляли неизвестни лица около село Райгородок. Едното превозно средство се е преобърнало. По време на инцидента е счупена ръка на възрастна жена.
Стражите на Ислямската революция заплашиха с убийство Бенямин Нетаняху
8201
преди 6 часа


