ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българската страна е дискутирала с руските си партньори концепцията за газов разпределителен център "Балкан" в рамките на 15-ата сесия на българо-руската Междуправителствена комисия за икономическо и научно-техническо сътрудничество, съобщават от Министерството на енергетиката.
препоръчано
Двете страни декларират интерес и готовност да развият взаимноизгодните отношения в областта на газовия отрасъл. След петгодишно прекъсване в София бяха подновени заседанията на комисията.
Днес ще бъде подписан протокол с решенията. На церемонията ще присъстват министрите Божидар Лукарски и Теменужка Петкова, както и Сергей Герасимов, първи заместник-министър на правосъдието на Руската федерация.
САЩ разширяват трасетата през Ормузкия проток край бреговете на Оман
5859
преди 3 часа
Ледниците в швейцарските Алпи се топят с умопомрачителна скорост
6162
преди 3 часа
Анди Бърнам може да стане премиер на Великобритания още на 20 юли
6052
преди 4 часа


