BG EN

Обсъждат вариантите за провеждане на културни събития при влошаване на епидемичната обстановка

Здраве

Обсъждат вариантите за провеждане на културни събития при влошаване на епидемичната обстановка

8449
на 24.08.2021
Обсъждат вариантите за провеждане на културни събития при влошаване на епидемичната обстановка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заместник-министърът на здравеопазването д-р Димитър Петров участва в среща с членове на Комисията по културата и медиите в Народното събрание, по време на която беше обсъдена възможността за провеждане на културни събития при влошаване на противоепидемичната обстановка. На срещата присъстваха представители на Министерството на културата и на културни институции.

препоръчано

Представителите на сектора изразиха своето удовлетворение от предоставената възможност за работа дори при влизане в „червена зона“ с до 100% от капацитета на съответното място, ако персоналът и публиката са ваксинирани или преболедували. Това е начинът културата да оцелее, категорични са от бранша.

Допълнително ще бъдат обсъдени въпросите, свързани с осъществяването на контрола, както и с посещенията на галерии, музеи, школи за обучение, където няма масово струпване на хора.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК