ГОРЕЩО
СРАМ И РЕЗИЛ! Парламентът покри Янкулов и Дечев за охраната на оскандалената Теодора Георгиева
Плугчиева: Кризи, войни, а България е с правителство, което има "случаен характер, съчетан с некомпетентност"
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
1 752 339 лева са данъчните приходи в община Добрич за първото тримесечие на годината, отчете финансовият зам.-кмет Елка Димова. Събраната сума е близо 27% от годишния план.
препоръчано
Постъпленията от "такса смет" са близо 1 660 000 или 31% от годишния план.
В същия период общината е изразходвала 4 076 000 лева за местните дейности, което е 20.46% от предвидените за годината 19 921000 лева. Разходите за държавните дейности са 23.44 % от годишния план.


