BG EN

Община "Силистра" отмъква таратайки от гражданите

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Община "Силистра" отмъква таратайки от гражданите

13690
на 08.01.2013
Община Силистра отмъква таратайки от гражданите
Автор:   Иван Атанасов
Силистренската община започва акция за принудително премахване на излезли от употреба моторни превозни средства, паркирани по тротоарите и между жилищните блокове. Автомобилите ще бъдат премествани на паркинг на лицензирана фирма, с която общината има сключен договор и разглобени за вторични суровини. Още през декември миналата година е създадена комисия от служители на общината и полицията, която да направи проверка за изоставени моторни превозни средства. Върху тях се поставят предупредителни стикери със срок за доброволното им преместване принудително. Само за един месец са поставени 15 стикера. Акцията за принудителното премахване на автомобилите започва на 14 януари.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК