BG EN

Общинари от Ботевград: Управлението е корупционно

Региони

Общинари от Ботевград: Управлението е корупционно

5054
на 23.03.2015
Общинари от Ботевград: Управлението е корупционно
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Ботевград функционира модел на тоталитарен регионален феодализъм. Това каза общественикът от града Павел Райновски. Общинари и общественици от Ботевград днес дадоха пресконференция в София за "корупционния и дълбоко аморален стил на управлението на общината през последните години".

През миналата седмица те оповестиха отворено писмо срещу "крайно аморалния стил и скандално корупционния модел на управление" на община Ботевград. То е адресирано до всички власти у нас, в което информират за редица сериозни проблеми. На пресконференцията днес общинари и общественици посочиха, че отвореното писмо, което са написали няма нищо общо с изборите, които предстоят.

Иван Гавалюгов, общински съветник в ОбС Ботевград, посочи, че са категорично за смяна на този модел на управление. "Не просто за смяна на лицата, а за смяна на модела на управление. Считаме, че управлението на община Ботевград е един краен вариант на корупционно и аморално управление", каза той. 

препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК ТV! Екшън на жълтите павета - олигарси ли плащат тлъстите сметки на ППДБ за протестите (ВИДЕО/СНИМКИ)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК