BG EN

Общинарка от БСП в СОС е с коронавирус

Здраве

Общинарка от БСП в СОС е с коронавирус

60461
на 22.06.2020
Общинарка от БСП в СОС е с коронавирус
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В БСП има втори човек с положителна проба за COVID-19. Масовото тестване в редиците на социалистите се наложи след новината, че бившият депутат Янаки Стоилов е инфектиран.

Втората положителна проба в БСП е на зам.-председателя на столичния Общински съвет Милка Христова, предаде Нова Телевизия.

БСП имаха две масови събирания през последните седмици - пленум на Националния съвет и заседание на Градския съвет на БСП-София.

Към момента Янаки Стоилов се лекува във ВМА, като състоянието му е стабилно.



препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК