ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Агенция "Пътна инфраструктура" обяви обществените поръчки за избор на изпълнител при изграждането на 33 километра от пътя между Мездра и Ботевград, съобщиха от пътната агенция.
препоръчано
Участъкът е разделен в два лота, за да може на обекта да се работи едновременно и да завърши в кратък срок. Пътят ще бъде с две платна с по две ленти за движение в посока с габарит 20 метра.
За първи път при изпълнението на тези обществени поръчки ще се приложи нова схема на плащане, която предвижда цялата стойност на договора да се разплати на изпълнителя след подписването на Акт 16 за завършване на обекта и издадено разрешение за ползване на новопостроения пътен участък.
Болницата в Перник попълни екипа с 14 чуждестранни лекари
10144
преди 4 часа
Туристически обиколки на аванта във Варна днес
5910
преди 12 часа
Избраха име за новороденото тигърче в Стара Загора
13623
преди 19 часа


