BG EN

Обявиха траур във Великотърновския университет заради самоубилия се Александър

ЧАС ПИК

Обявиха траур във Великотърновския университет заради самоубилия се Александър

6887
на 13.05.2015
Обявиха траур във Великотърновския университет заради самоубилия се Александър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Във Великотърновския университет "Св. св. Кирил и Методий" е обявен траурен ден заради трагичната смърт на Александър Рачев, студент във Факултета по математика и информатика.

препоръчано

21-годишният младеж от Габрово беше в неизвестност 15 дни, а тялото му беше намерено във Варна във вторник.

Според полицията, няма данни смъртта му да е насилствена.

В памет на Александър на сградите на ректората и математическия факултет са спуснати траурни знамена, а занятията започват с минута мълчание.


Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 68
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК