ГОРЕЩО
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
АНАЛИЗАТОРИ! На опашка при Радев се редят я за кмет, я за депутат, я за солунската митница
ВЕЧЕ Е ЯСНО НА 100%: И Киро аут от листите на ПП
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Обявяваме процедура за избор на инвеститор на АЕЦ "Белене" до края на годината
13325
на 25.10.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До края на годината България ще обяви процедура по избор на инвеститор за АЕЦ „Белене“. Това съобщава РИА „Новости“, цитирайки българската министърка на енергетиката Теменужка Петкова, предаде БНР. Според Петкова документацията ще бъде подготвена до края на октомври. По-рано беше съобщено, че министърката ще информира руската страна за предстоящата процедура за избор на стратегически инвеститор за АЕЦ "Белене".
препоръчано
Тя ще представи и междинни резултати от предпроектното проучване за газоразпределителния център "Балкан". Това ще стане на 25 и 26 октомври в Москва - на 16-ото заседание на Междуправителствената българо-руска комисия за икономическо и научно-техническо сътрудничество.
ЕТО КОГА! Йотова започва утре консултациите за служебен премиер
13087
преди 10 минути
Трима души са в тежко състояние след катастрофата в Русенско
2608
преди 15 минути


