ГОРЕЩО
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ВЪПРОСЪТ НА ВЪПРОСИТЕ! Как атентаторът срещу Тръмп е успял да проникне въоръжен до зъби, въпреки солидната охрана
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаква се днес от Столичната община да бъдат обявени свободните места в детските ясли и градини за записване от септември. Родителите на родените през 2012-та, 2013-та и 2014-та година ще могат за кандидатстват от утре до 7 май включително, съобщи БНР.
Първите резултати ще бъдат обявени на 9 май. Процедурата по класиране, която е предишния ден, се провежда под граждански контрол на родителски организации.
Родители, които са с постоянна адресна регистрация в София, ще печелят една точка повече в сравнение с родители с настоящ адрес тук, подчертават от администрацията.
препоръчано
свързани новини
Таксите в частните детски градини падат със 130 лева?
8006
на 06.02.2015
ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА май се разцепва, "Промяната" отсвири ултиматумите на ДБ
8155
преди 8 минути
Ремонти по “Струма“ променят движението
2980
преди 39 минути


