ГОРЕЩО
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗРАСТВА! Калашниците заграбили общински имот в Ботунец
ДОТАМ Я ДОКАРА: Иво Мирчев удари дъното, щом и любимите му "Господари" му се подиграват (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Топ експертът доц. Щерьо Ножаров даде безценни съвети на властта как да се овладее свръхдефицитът в бюджета
ГОРЕЩИ СЛЕДИ! Чехия разследва как Калашниците са взели книжки
ЧАС ПИК
Оглавяваната от САЩ коалиция с нова серия от удари срещу „Ислямска държава”
3894
на 07.11.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Оглавяваната от САЩ военна коалиция е извършила нови 23 удара срещу цели на „Ислямска държава” в Сирия и Ирак, се казва в изявление на американските военни, цитирано от „Ройтерс“.
препоръчано
14 от атаките са били извършени по цели в Ирак, а други 9 по цели в Сирия. 6 от ударите в Ирак са били нанесени край района Синджар. Цел на атаките са били тактически подразделения, бункери сборен пункт на Ислямска държава.
4 от атаките са били насочени срещу района Рамади. Унищожени са били военни укрепления, тактически подразделения и бункери. В Сирия бомбардировките са били насочени срещу цели край Ал Хаул, Ал Хасака и Абу Камал. Поразени са били петролни бази и бойни позиции на групировката.
свързани новини
Отново използват химически оръжия в конфликта в Сирия
2618
на 06.11.2015
Делян Пеевски се срещна с турския министър на външните работи Хакан Фидан
64246
преди 40 минути
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА ВОЙНАТА С ИРАН? Тръмп обяви ГРЪМОВНА НОВИНА
35925
преди 1 часа
Йотова изслушва кандидатите за членове на ЦИК
5055
преди 1 часа
ПАРЛАМЕНТАРЕН КОНТРОЛ: Радев отговаря на въпроси на депутатите
9123
преди 1 часа


