ГОРЕЩО
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
"Прогресивна България": Днес е исторически ден - ето защо (ВИДЕО)
МИСТЕРИЯТА СЕ ЗАПЛИТА: Открити ли са телефонът и лаптопът на Владо Загатото
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главното управление на министерството на извънредните ситуации за Москва съобщи, че в пожар, избухнал в склад в североизточната част на Москва, са загинали 16 души. Пламъците, обхванали склад на Алтуфиевското шосе , вече са потушени, предава ТАСС. В борбата с огъня са участвали 140 пожарникари. Спасени са 12 души. При гасенето на стихията пожарникарите открили помещение, отрязано от огъня. След като съборили стената, те намерили вътре 16-те жертви, уточнява пресслужбата на министерството на извънредните ситуации.
препоръчано
Птролът на азиатските пазари поевтинява
3928
преди 52 минути


