BG EN

Огнен ад! Два магазина в Перник станаха на въглени!

Региони

Огнен ад! Два магазина в Перник станаха на въглени!

5738
на 05.03.2014
Огнен ад! Два магазина в Перник станаха на въглени!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цветарски магазин и магазин за оптика са горели тази нощ в Перник, пише регионалният сайт perniknews.com.

          Инцидентът е станал около 02,00 ч. в кв. „Димова махала”. Търговските обекти, собственост на 57-годишен перничанин са били един до друг и са унищожени напълно.  Пламъците са погасени от два екипа на пернишката пожарна. Спасени са съседни магазини и помещения. Направен е оглед на местопроизшествието от служители на Първо РУ „Полиция” – Перник. В светлата част на деня е направен повторен такъв, като причините за пожара се изясняват.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК