BG EN

Огнен ад! Подпалиха български дипломатически автомобил на остров Крит

Балкани

Огнен ад! Подпалиха български дипломатически автомобил на остров Крит

11592
на 14.11.2016
Огнен ад! Подпалиха български дипломатически автомобил на остров Крит
Автор:   ПИК

Инцидентът е станал рано тази сутрин

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В град Ханя на остров Крит тази сутрин около 04.00 часа е запален дипломатически автомобил на българското посолство, съобщава „Български новини“.

препоръчано

Колата е била паркирана пред хотела на ул. Елевтерио Венизелус и 8-ми септември, където била отседнала търговското аташе на посолството г-жа Бояджиева, комаднирована за изборите там.

Пламъците бързо са обхванали превозното средство и се разпространили към съседна кола и външния вход на хотела. Автомобилът е опожарен, щети са причинени и на втория автомобил и входа на хотела. Според рецепциониста на хотела, който е свидетел, колата бързо е била обвита в пламъци, което увеличава предположението, че това може да бъде умишлен палеж.

Води се разследване. Една от версиите е, че става дума за умишлен палеж на автомобил с дипломатически номера.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК