ГОРЕЩО
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
Инциденти
ОГНЕН АД: Подпалиха три къщи във врачанско село, полицаи дежурят пред домовете на хората (СНИМКА)
38215
на 08.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подпалиха 3 къщи във врачанското село Търнак. Една от тях е на богат и уважаван човек - председателя на местната кооперация. Пламъците лумнали изведнъж в плевник до сградата. По същото време се запалили и други две съседски къщи.
препоръчано
Докато дойде пожарната, съседите успели да се притекат на помощ. От едната от къщите е изведено семейство възрастни хора. Спасителите навреме изнесли и газова бутилка преди пламъците да я взривят.

Според предварителната информация става дума за палеж, но кой го е извършил и какви са подбудите му, тепърва се уточнява. В селото остават да дежурят полицейски екипи.
Украинец без книжка направи голяма беля в Слънчев бряг след дрифт
9312
преди 2 часа
Три коли изгоряха при пожар в сервиз в старозагорско село
6586
преди 4 часа
Шофьор брои 4500 евро след голям гаф в Карлово
15856
преди 4 часа


