ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лека кола БМВ 530 е била запалена тази нощ в Монтана, съобщава "Булнюз". Возилото е било паркирано пред блок №25 в ж.к. „Младост“ в града.
Около 4 часа сутринта съседите се събудили от силен пукот и разбрали, че возилото, собственост на 26-годишна жена, гори.
На мястото е пристигнал екип на пожарната в Монтана, която се борила с пламъците почти около час. Въпреки усилията на огнеборците, предната част на колата е напълно унищожена.
Според очевидци колата е била запалена умишлено. От полицията посочиха, че тепърва тече разследване по случая.
препоръчано
Варненци излизат на протест срещу Коцев
46884
на 13.06.2026
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
10452
на 12.06.2026
Внимание, шофьори: Ремонтират участъци от магистралите „Тракия“ и „Хемус“
8596
на 12.06.2026


