ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на Пето РУ задържаха извършител на кражба. Бандитът отмъкнал телефона на американец на пъпа на София.
препоръчано
Сигналът за посегателството бил подаден в полицията на 2 октомври от американски гражданин, който разказал, че на същата дата, около 13 часа в района на площад „Бански“, е извършена кражба на мобилния му телефон.
След предприети оперативно-издирвателни действия е установен и задържан 36-годишен мъж от Кюстендил.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 194 от НК. След доклад на събраните материали в Софийска районна прокуратура, задържаният е привлечен като обвиняем и му е наложена мярка за неотклонение „задържане под стража“ за срок до 72 часа.
свързани новини
УЖИЛВАНЕ! Трима маскирани ограбиха оборота на казино в София
13823
на 20.06.2018
Иззеха 8 кг марихуана при спецакция в Бобов дол
9145
преди 14 часа
ПЪЛНА МИСТЕРИЯ: Какво става с Културиста, Релето и Йожи от "Наглите"?
95948
на 06.12.2025
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Простреляха мъж в центъра на София
99884
на 06.12.2025


