ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
12-годишно момиче е било ограбено в Стара Загора, съобщиха от полицията.
препоръчано
Сигнал за обира подал бащата вчера във Второ районно полицейско управление.
Пред криминалистите 43-годишният мъж разказал, че инцидентът станал около 16,50 часа вчера, в двора на СОУ „Максим Горки” в Стара Загора. 12-годишната му дъщеря си играела в двора, когато била блъсната от неизвестен мъж в гръб. Нападателят взел портмонето на момиченцето, в окето имало ключове, мобилен телефон и сумата от 2 лв. на монети.
Обирджията се издирва, образувано е досъдебно производство.
Ограбиха 16-годишен в Исперих
5632
на 05.02.2016


