BG EN

Ограничават ВЕИ-та с 40% и на 7 май

ЧАС ПИК

Ограничават ВЕИ-та с 40% и на 7 май

4527
на 06.05.2013
Ограничават ВЕИ-та с 40% и на 7 май

Този път това важи за Западна и Югоизточна България

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Производството на електроенергия от вятърните и фотоволтаичните централи в Западна и Югоизточна България ще бъде ограничено на 7 май от 10.00 до 17.00 ч., съобщават от ЧЕЗ и

препоръчано

EVN.

Ограничението с 40 на сто е по разпореждане на териториалните диспечерски управления на "Електроенергиен системен оператор" ЕАД поради дисбаланс между производство и потребление на електрическа енергия, отбелязват от компаниите.

На 6 май потреблението от ВЕИ бе ограничено за Североизточна България. От месец насам ограниченията в производството на ток е почти ежедневие.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК