BG EN

Окошариха двама шофьори, предложили подкупи на пътни полицаи

Крими

Окошариха двама шофьори, предложили подкупи на пътни полицаи

5017
на 04.10.2015
Окошариха двама шофьори, предложили подкупи на пътни полицаи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама шофьори, предложили подкупи на пътни полицаи са задържани в арестите на полицейските управления в Панагюрище и Пазарджик. Това съобщиха от ОД на МВР в Пазарджик.

препоръчано

На една от улиците на Панагюрище автопатрул при местното полицейско управление извършил проверка на микробус „Форд” с водач самоковлията В.Х.- 27г. Било установено нарушение по Закона за движение по пътищата и пътният полицай предприел съставянето на акт. За да избегне това водачът подхвърлил на униформения банкнота от 20 лева, надявайки се на компромис. Това обаче не се случило и той незабавно бил задържан. Аналогична е и ситуацията автопатрул по полицейския участък в пазарджишкия квартал „Изток”.

Двамата служители извършвали рутинни проверки, когато попаднали на лек автомобил „Пежо”. Водачът Ф.Я.- 24г. о септемврийското село Ковачево не притежавал задължителната застраховка „Гражданска отговорност”. Докато установявали нарушението със съставянето на акт към служебната „Лада Нива” приближил Ю.Я., който оставил на таблото две банкноти от по 20 лева всяка. Ю.Я. е задържан, а спрямо него се води бързо производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК