ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Последната любов на Димитър Рачков, Анита Димитрова, определено възбужда любопитството не само на феновете на комика, но и на недоброжелатели.
препоръчано
Преди дни в социалните мрежи тя се оплака от хакер, който е откраднал секси снимките й и е направил фалшив профил.
Блондинката помоли почитателите си да доклад за нахалника, който злоупотребява с нея. Инстаграм профилът на Анита е заключен, но това не спира мошениците.
Явно Анита все още не е национално известна, въпреки много публикации за връзката й с Рачков. Иначе хакерът щеше да избере не толкова нашумяла красавица, която нямаше да използва популярността си, за да алармира за посегателството му, пише "Хотнюз".
свързани новини
НА КРИЛЕТЕ НА ЛЮБОВТА: Валери Божинов си хвана сериозно гадже
54027
преди 16 часа


