Олимпик (Марсилия) и Монако не се победиха в голово зрелище на "Велодром"

5802
на 29.01.2018
Олимпик (Марсилия) и Монако не се победиха в голово зрелище на Велодром

Отборите на Олимпик Марсилия и Монако си отбелязаха четири гола, но не се победиха в дербито на "Велодром" от програмата на 23-ия кръг на Лига 1, завършило 2:2.

Така тимът от Марсилия прекъсна серията си от четири загуби срещу "монегаските", макар и да не стигна до успеха. Гостите от Монако откриха още в 4-ата минута, когато се разписа Балде Кейта. Само четири минути по-късно Адил Реми успя да изравни с глава, предава Спортал. В последвалите минути домакините упражниха натиск, който се възнагради в 47-ата минута, когато бившият играч на Монако Валер Жермен изведе тима си напред в резултата, след като засече с глава центриране на Пайе.

Гостите стигнаха до равенството в 51-ата минута чрез Фабиньо, който се възползва от грешка в отбраната на тима от Марсилия. Резултатът се запази до края, макар да не липсваха положения и пред двете врати.

С това равенство Олимпик Марсилия остана втори с 48 точки, колкото има и Лион. Монако е четвърти с 47.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)