ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Омар Косоко няма да бъде в групата на ЦСКА за мача с Лудогорец. Той напусна контузен терена на "Тича", след като влезе в ролята на резерва.
Днес крилото ще мине обстоен преглед, но шансовете му да бъде възстановен до неделя са минимални. Не е изключено той да изгори и за първия двубой с "Левски" от турнира за Купата на България, който е насрочен за 16 ноември.
Този следобед ще има окончателна яснота около състоянието му. Освен него, в лагера на ЦСКА няма други проблеми с контузени футболисти.
препоръчано
БФС отбеляза юбилея на Стоичков
6342
преди 2 часа
Лудогорец прави 3 промени за Европа
9874
преди 17 часа
Левски го изгони, а сега ядоса зверски феновете на ЦСКА
17798
преди 18 часа
Трансферът на Кареасо в Левски зацикли
8204
преди 19 часа


