ГОРЕЩО
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Години наред си затваряме очите пред гетата, които се строят къде ли не. Хвърлят боклуци в реките. Затлачват ги. До ден-днешен така и не разбрахме кой е собственикът на язовира, който наводни "Бисер". Какво е това безхаберие", разгневи се в ефира на БНТ тази сутрин омбудсманът Константин Пенчев.
препоръчано
Сигнали за злоупотреба с помощите за бедстващите при омбудсмана досега нямало. "Винаги при едно бедствие има и доброволци, и мародери", уточни той.
Константин Пенчев призова да не се говори, че само роми са виновни. Защото не само те хвърляли боклуци в коритата на реките.
Съпартийка на Корнелия: Крум Зарков много евтино излъга в БНТ...
166570
преди 44 минути
Халил Летифов повежда листата на ДПС за 18-ти МИР Разград
9463
преди 5 часа


